PARTNERI

Partnerske mreže

  1. All Digital – former Telecentre Europe
  2. UniteIT e-inclusion network
  3. Hrvatski klaster konkurentnosti kreativnih i kulturnih industrija

HRVATSKE ORGANIZACIJE I USTANOVE

  1. Arheološki muzej u Zagrebu
  2. Centar M.A.R.E.
  3. Centar za kulturu Trešnjevka
  4. CTK Rijeka
  5. Dom za odgoj djece i mladeži Zagreb
  6. Fakultet elektrotehnike i računarstva
  7. Fakultet organizacije i informatike
  8. Forum 50+
  9. Hrvatska radiotelevizija
  10. Hrvatska udruga poslodavaca
  11. Hrvatski Crveni križ
  12. Hrvatski informatički zbor
  13. Hrvatski savez informatičara
  14. Hrvatsko društvo nezavisnih profesionalaca
  15. Institut za razvoj i inovativnost mladih
  16. Institut za javne financije
  17. ODRAZ – Održivi razvoj zajednice
  18. Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
  19. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet političkih znanosti
  20. Sveučilište u Zagrebu, Učiteljski fakultet
  21. Sveučilište Sjever
  22. Škola za grafiku, dizajn i medijsku produkciju
  23. Udruga “Dobar dan”
  24. Udruga hrvatskih srednjoškolskih ravnatelja
  25. Udruga za promicanje vizualne kulture OPA
  26. Udruženje Djeca prva
  27. Visoko učilište Algebra
  28. Zeleno zlato

MEĐUNARODNE ORGANIZACIJE I USTANOVE

  1. Active Watch (Rumunjska)
  2. Associazione Centro Studi Citta di Foligno (Italija)
  3. Audio-visual Technologies Informatics and Telecommunications – ATiT (Belgija)
  4. Cyprus Community Media Center – CCMC (Cipar)
  5. D-O-T (Španjolska)
  6. Dun Laoghaire Institute Of Art Design & Technology – IADT (Irska)
  7. Foundation for Community Network (Mađarska)
  8. Foundation for Development of Democratic Rights – DemNet (Mađarska)
  9. Fundación Esplai (Španjolska)
  10. Educating for an Open Society Foundation – EOS (Rumunjska)
  11. European Students Union – ESU (Belgija)
  12. Foundation for Community Network (Mađarska)
  13. International Aid Network – IAN (Srbija)
  14. Institut IPS (Bugarska)
  15. Institut ITPIO (Bugarska)
  16. Institut Izmir Universitesi (Turska)
  17. Interface3 (Belgija)
  18. Langas į ateitį – LIA (Litva)
  19. Latvian Information and Communications Technology Association – LIKTA (Latvija)
  20. Malta Communications Authority – MCA (Malta)
  21. Teb Association (Španjolska)
  22. Technical University of Dortmund (Njemačka)
  23. Tiber Umbria Comett Education Programme – TUCEP (Italija)
  24. Universita Autonoma de Barcelona (Španjolska)
  25. University of Lodz (Poljska)
  26. Vilnius Gediminas Technical University (Litva)